Nie przebieram, lecz ubieram: 10 ciekawostek na 10-lecie

Czego nie wiesz o swojej stylistce? Z okazji 10-lecia, które minęło w 2017 roku, podsumowuję najciekawsze fakty, o których chyba rzadko mówię.

10 ciekawostek na 10-lecie

  1. Ubieram ludzi nie tylko we Wrocławiu, ale od czasu do czasu również w Poznaniu i w Warszawie. Zdarzyło się również w Londynie i w Koszalinie.
  2. Ubiera się ze mną wiele par i małżeństw. Zaczyna się od kobiety, tylko z jednym wyjątkiem, gdy to jako pierwszy trafił do mnie mąż, a dopiero później żona.
  3. Z mojej oferty korzystają nie tylko wrocławianie. Klientki i klienci na zakupy ze mną przyjeżdżają ze Szwecji, Norwegii, Szwajcarii, Hiszpanii, Belgii i Wielkiej Brytanii.
  4. Praca nie tylko z ubraniami, ale też czasem z emocjami, ciałem i samooceną moich klientek skłoniła mnie do ukończenia jeszcze jednych studiów – psychologii na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu.
  5. Nigdy nie chodzę na zakupy w poniedziałki.
  6. Moja ulubiona godzina na rozpoczęcie zakupów to 10:30.
  7. W ramach eventów i wydarzeń, w których brałam udział, opanowałam coś dla mnie zupełnie nowego – mówienie przez mikrofon. Muszę przyznać, że chyba nawet to polubiłam 🙂
  8. Wszystko, co czytasz na tej stronie i na blogu, jest napisane przeze mnie. Piszę z przyjemnością. Z mojego pierwszego zawodu jestem dziennikarką prasową. Pisaniem zaczęłam zajmować się, gdy w Polsce jeszcze nie było centrów handlowych 🙂
  9. 100 osób podzielonych na 10 grup to największa grupa szkoleniowa, z jaką pracowałam.
  10. Moje „osobiście ulubione” części garderoby to sukienki, buty i torebki.

 

Dziesięć ciekawostek wystarczy 🙂 Jeżeli chcesz o mnie wiedzieć coś jeszcze, zapytaj na spotkaniu lub w komentarzu.

Pozostaw komentarz