Nie przebieram, lecz ubieram – zakupy ze stylistką: 10 liczb na 10-lecie

Ubieram ludzi od ponad 10 lat, dokładnie od 2007 roku. Co wydarzyło się w tym czasie? Bardzo wiele – najciekawsze wydarzenia przedstawiam w liczbach.

10 liczb na 10-lecie

 

Wystąpiłam w 1 pracy magisterskiej. Studentka dziennikarstwa i modelka Katarzyna Ryzińska umieściła rozmowę ze mną w pracy napisanej pod kierunkiem prof. Stanisława Beresia i obronionej w 2013 roku na Uniwersytecie Wrocławskim.

II Został zrealizowany ze mną 1 podcast. O swojej pracy i o wizerunku w biznesie w 2016 roku mówiłam w rozmowie z Markiem Jankowskim dla MałaWielkaFirma.pl.

III Zdarza mi się przejść pieszo 10 km podczas zakupów z jedną klientką. Pewnego dnia – nie uprzedzając mnie o tym 🙂 – zmierzyła to policjantka, która wybrała się ze mną na zakupy, korzystając z pakietu Nowa Ja.

IV Zrealizowałam 1 warsztat dla kobiet w Londynie – z Polkami w Londynie spotkałam się w ramach Akademii Kobiety Polish Psychologists’ Association (PPA) w piątkowe popołudnie 27 stycznia 2017r.

13 lat miała moja najmłodsza klientka. Zakupy ze stylistką były prezentem od jej wujka, który ubiera się ze mną regularnie.

VI 70-tkę przekroczyła moja najstarsza klientka.

VII 40 do 50 to minimalna liczba zestawów, jaką układam w ramach programu Nowa Ja.

VIII 26 lat to najczęstszy wiek klientów, którzy ubierali się ze mną podczas pierwszych 3-4 lat mojej pracy.

IX Minimum 10 kobiet o imieniu Agnieszka wybrało się ze mną na zakupy. To najczęściej występujące imię wśród moich klientek. Z przyjemnością zapraszam każdą kolejną Agnieszkę!

0,5 h to najkrótszy czas, w jakim ubrałam moją stałą klientkę na okazję. Standardowo ta usługa zajmuje około 1,5 – 2 godzin.

Pozostaw komentarz