blog2

Ilona Niebał – stylistka wizerunku kobiet, mężczyzn i biznesu

Nazywam się Ilona Niebał. Miło Cię tu widzieć – mam nadzieję, że spotkamy się również osobiście.

„Nie przebieram, lecz ubieram” od 2007 roku. W mojej pracy lubię szybką, skuteczną i często diametralną zmianę. Gdy kobiety stają się zadowolone i kobiece, a mężczyźni – męscy i pewni siebie, wiem, że to, co robię, ma bardzo duży sens, a moja praca to nie tylko ubrania, ale znacznie więcej.

Do pracy stylistki doprowadziły mnie różne doświadczenia, rozmowy, spotkania i zdarzenia – chętnie o nich opowiadam, gdy czasem zapyta mnie o to nowa Klientka czy Klient.

Mam dwa zawody – gdy nie ubieram ludzi, to piszę teksty, a gdy nie piszę, to ubieram. Łączy je z pewnością rozmawianie z ludźmi. Z mojego pierwszego wymarzonego i wykonywanego zawodu jestem dziennikarką prasową – w tej profesji pracowałam już wtedy, gdy jeszcze w Polsce nie było centrów handlowych. Pozostałam z dziennikarstwem w kontakcie do dziś.

Praca stylistki natomiast skłoniła mnie do kolejnych studiów – być może jestem jedyną osobą, która najpierw została stylistką, a później psychologiem, a nie odwrotnie. To praca z ludźmi i niezwykle blisko ludzi sprawiła, że chciałam wiedzieć więcej o tym, jak myślą, czują i działają ludzie.

kwadrat2

Ubieram ludzi

Pomagam wyglądać świetnie kobietom i mężczyznom w różnym wieku, które chcą wyglądać i czuć się dobrze, ale np. nie lubią zakupów, nie znoszą sklepów, nie wiedzą, jak się ubrać, nie orientują się, co do czego pasuje i gdzie to wszystko kupić.

Wprowadzam dress code w firmach

Pracując z grupą oraz indywidualnie w oparciu o mój autorski program dostosowany do potrzeb, przedstawiam i wprowadzam zasady dotyczące ubioru w miejscu pracy w firmach, instytucjach i organizacjach.

Kształtuję wizerunek biznesu

Jestem psychologiem biznesu. Prowadzę szkolenia, spotkania, treningi, warsztaty i prezentacje związane z wizerunkiem w pracy i biznesie dla różnego rodzaju firm, instytucji i organizacji.

Prowadzę warsztaty dla kobiet

Kolory, fasony, styl, trendy, a przede wszystkim, jak robić udane zakupy i tworzyć garderobę, którą otwiera się z przyjemnością to tematy, które poruszam na warsztatach, spotkaniach i prezentacjach w kobiecym gronie.

Stylizuję sesje foto

Dbam o to, by nie tylko w rzeczywistości, ale też na zdjęciach wszystko wyglądało świetnie - dla klientów indywidualnych i firm stylizuję sesje fotograficzne pod kątem doboru ubioru i stylu do potrzeb, a dla centrów handlowych i marek modowych, by jak najlepiej i najciekawiej pokazać produkt lub zestaw.

Piszę (nie tylko) o modzie

Jako dziennikarka i redaktor z pierwszego zawodu redaguję całe publikacje i od wielu lat piszę artykuły na różne tematy – nie tylko związane z modą.

Zajrzyj na moje social media