Opinie moich klientów i klientek

Co mówią moi Klienci? Sprawdź wideo opinie

Referencje pisemne od moich klientów

Beata z Krakowa po zakupach we Wrocławiu

Moja szafa to było moje niemal odwieczne zmaganie i... rozczarowanie. W końcu postanowiłam poprosić o pomoc stylistkę. I dobrze zrobiłam! Już na zakupach okazało się, jaki to był świetny pomysł. Ważna dla mnie była też nasza rozmowa – Ilona poświęciła mi tyle czasu, ile potrzebowałam, wzięła pod uwagę moje preferencje, wysłuchała wszystkich moich obaw i spokojnie stawiła czoło oporowi przed zakupami, który mi początkowo towarzyszył.

Lubię atmosferę centrów handlowych – to miasta w mieście, jednak nie lubię zakupów ubraniowych - zabierają zbyt dużo czasu i pieniędzy, a efekt jest w najlepszym razie zadowalający. Tym razem jednak było inaczej. Z całego gąszczu ubrań Ilona wybrała te, które do mnie pasują i w których wyglądam i czuję się super. Zwróciła uwagę na to, co lubię i o czym myślałam przed spotkaniem – najlepiej czuję się w sukienkach, lubię ubrania z tym „czymś" - w jakiś sposób inne czy ciekawe, chętnie też wspieram lokalne czy „małe" marki. Teraz to wszystko mam w mojej nowej szafie! Wiem, co założyć do pracy, wiem i mam w co się ubrać na wieczorne wyjścia związane z pracą, nie mam problemu, w czym pojawić się na rodzinnych spotkaniach. Nowa szafa nosi się dobrze i rzeczywiście zbiera komplementy jak zapowiadała Ilona!

Dzięki wskazówkom udało mi się też jeszcze parę rzeczy dokupić już samodzielnie. Czekam na nasze kolejne spotkanie i kolejne zakupy – jesienne tym razem. Doceniam wiedzę i intuicję Ilony. Także naturalny sposób bycia i towarzyszenia. Prawdę powiedziawszy czułam się jak Królowa. Niespodziewanie dla mnie dzień zakupów ze stylistką okazał się bardzo udanym i odprężającym dniem. Dziękuję Ilona!

Małgosia

Po zakupach i ułożeniu zestawów, zaczęłam zauważać, że ludzie, z którymi nie rozmawiałam nigdy o ubraniach, zaczęli się przyglądać i pytać… Np. jedna koleżanka zapytała: „czy ty byłaś na dużych zakupach? Widzę, że od 3 tygodni codziennie jesteś inaczej ubrana”. Inna zapytała: „czy ty byłaś na modowych zakupach? Co chwilę masz coś innego i jest to coraz wyższa półka”. Koleżanka, która wiedziała o moim spotkaniu z Tobą stwierdziła: „czy Ty wiesz, że w naszym firmowym gronie twój styl wyszedł na pierwszy plan?”. Wszyscy zauważyli zmianę.

W szafie mam teraz fantastyczną sytuację. Nigdy nie lubiłam prasować, a teraz, gdy mam tak piękne ubrania, od razu  po zdjęciu z suszarki je prasuję, wieszam i z przyjemnością na nie patrzę, bo lubię mieć wszystko gotowe. Dużym plusem jest to, że nie tracę czasu na zastanawianie się, co ja ubiorę, tylko zaglądam do zdjęć zestawów i już wiem. Zawsze czuję się elegancko i adekwatnie.

Dziś mam taki wniosek, że wcześniej chodziłam strasznie ubrana – nigdy więcej sobie tego nie zrobię. Widzę teraz, jak fajnie można wyglądać. Nie ma ani jednej rzeczy z naszych zakupów, której bym nie lubiła.

Poleciłabym takie zakupy każdemu z wyjątkiem pasjonatów mody, którym wychodzi to naturalnie.

Usługa nie jest droga, gdy weźmiemy uwagę, ile wcześniej zdarzało się kupować rzeczy, które wisiały w szafie i do niczego nie pasowały. Wcześniej wydawałam kilkaset złotych miesięcznie na ubrania, a efektu „wow” nie było. Teraz jest!

Jak zaczniesz super wyglądać, to trudno przestać, bo to taka zmiana odmienia życie. Teraz nie muszę chodzić na zakupy, bo wszystko, czego potrzebuję, mam w domu. Czekam tylko na kolejny sezon i następne zakupy z Tobą.

Marzena

Dziękuję za zestawy. Teraz mój dzień nie będzie się zaczynał od „nie wiem, co mam na siebie włożyć”, ale od „który zestaw wybrać”.

Dorota

Jestem bardzo zadowolona. Na urlopie będziemy dużo zwiedzać. Potrzebowałam rzeczy wygodnych, ale ładnych i kobiecych. Nie przepadam za  zakupami, ale ze stylistką to naprawdę jest przyjemność. Pani Ilona jest przemiła, a do tego wybiera rzeczy, które świetnie do siebie pasują. Okazuje się, że ani nie trzeba kupować wielu ubrań, ani dużo wydawać, by ładnie wyglądać. To była bardzo dobra decyzja i chętnie wybrałabym się na takie zakupy ponownie.

Aleksandra

Zdecydowałam się na pomoc, ponieważ pogodziłam się z tym, że sama nie dam rady. Chciałam wiedzieć, jak ubrać się do pracy, jak w weekend, a jak na biznesowy wyjazd.

Podczas naszego pierwszego całodziennego spotkania byłam nieco zestresowana co będzie dalej… Robiłyśmy zakupy w sklepach, do których nigdy nawet nie zaglądałam, tanio kupowałyśmy rzeczy, które wyglądały na o wiele droższe, a buty przestały mieć wyłącznie neutralne kolory…

Zakupy były strasznie długie, ale nigdy na raz nie kupiłam tylu tak ładnych rzeczy.

Nowe ubrania na początku wydawały mi się dziwne, bo nie wiedziałam z czym je połączyć.

Później po prostu opadła mi szczęka! Tak wiele zestawów, tak ładne, tak różnorodne… Naprawdę mam w co się ubrać! Koledzy w pracy zaczęli mi mówić, że ładnie wyglądam i ładnie się ubieram.

Jarek, informatyk

Rozmowa kwalifikacyjna poszła dobrze. Wszyscy, którzy widzieli mnie w nowym ubraniu byli pod dużym wrażeniem. Naprawdę dobra robota – dziękuję 🙂

Marcin

Na początku w nowych ubraniach czułem się taki ‘wystrojony’, ale kiedy tylko wszyscy zauważyli, że tak dużo się zmieniło, od razu poczułem się w nowym stylu doskonale! Nie wyobrażam sobie powrotu do starych ubrań – teraz tak dobrze chcę wyglądać codziennie!

Bożena, manager

Bałam się kupować ubrania w zdecydowanych kolorach. Nie byłam pewna czy do mnie pasują. Bałam się kupować również ubrań o kroju innym niż klasyczny, nie chcąc za bardzo rzucać się w oczy.

Zdecydowałam się na pomoc, ponieważ w mojej opinii ubierałam się codziennie bardzo podobnie, w zasadzie stając przed szafą mówiłam „nie mam co na siebie włożyć” (co było zresztą prawdą, bo tych ubrań nie było wiele). Kłopot miałam nawet z tym, w czym wyjść do znajomych, bo były to takie ubrania jak do pracy, zero swobody. To powodowało, że nie czułam się z tym dobrze.

Zakupy ze stylistką pokazały mi, że trzeba umieć je robić. Sama mogę obejść całą galerię, stracić kilka godzin i nie znaleźć nic, a już najmniej tego, czego szukałam. Jak się nie wie, w czym się dobrze wygląda, to sam spacer po sklepach w tym zbytnio nie pomoże.

Nowe ubrania są różnorodne i mają kolory! Otwierając szafę widzę zielenie, fiolety, beże, brązy. Widzę rzeczy do pracy, na zakupy, do znajomych.

Ułożone zestawy pokazują, że z kilku rzeczy można ułożyć kilkanaście zestawów i w każdym dniu tygodnia wyglądać inaczej.

Po pierwszych dniach i miesiącach w nowych ubraniach wiem, że nie trzeba być „szarym”. Można być kolorowym i starać się choć trochę zmienić szare ulice - zwłaszcza jesienią i zimą.

Moja przygoda ze stylistką nie skończyła się na jednym razie. Wiem, że bardziej efektywny zakup to zakup ze stylistką - ubrania na pewno będą pasować, nie wrócę z niczym i zajmie to dużo mniej czasu - po prostu usługa jest warta swojej ceny i jeżeli przy okazji można to robić z osobą, która nie narzuca swojej woli, a wskazuje i kieruje, to jest to naprawdę dobrze spędzony czas.

Adam, doradca Prezesa Zarządu, Menedżer Projektów

Przed spotkaniem ze stylistką największym problemem był brak ciekawych propozycji do ubrania. Rano zwykle mamy mało czasu na eksperymenty. Próby dobrania czegoś interesującego zwykle kończyły się niezadowoleniem z własnego wyglądu i mechanicznym wyborem tej czy innej kombinacji, która wydawała się w danej sytuacji mniejszym złem lub do której byłem bardziej przyzwyczajony. A więc nuda...

Po zakupach ze stylistką zmieniło się bardzo wiele: nareszcie ubieranie się nie jest męczarnią. Nie oznacza to, że nie muszę myśleć w co się ubrać, ale że mam wreszcie naprawdę duży i czytelny wybór. Co ciekawe, wcale nie było do tego konieczne kupowanie ogromnej liczby ubrań. Wprawdzie większości starych ubrań pozbyłem się, ale stylistka potrafiła dobrać nowe ubrania tak, żeby większość elementów pasowała do siebie, co jest szczególnie ważne w przypadku męskiej garderoby. Pokazała, że ten sam element ubioru może pojawić się zarówno w zestawie na luźne okazje, jak i w strojach formalnych.

Teraz mogę szybko znaleźć coś najbardziej odpowiedniego na daną okazję. Biznesowy dress code to dziś dla mnie przede wszystkim dobre dopasowanie stylu ubioru zarówno do okazji, jak i charakteru organizacji, w której pracuję. Oczywiście bez tyranii krawata i marynarki.

Piotrek

Zmiana jest ogromna – czuję się dobrze, a ludzie nie tylko zauważają, że dobrze wyglądam, ale po prostu inaczej mnie traktują. Dziś, kiedy już wiem, jak to jest, to dla mnie usługa, za którą zapłaciłbym każde pieniądze. Żałuję tylko, że nie spotkałem się z Iloną wcześniej i straciłem tyle czasu i pieniędzy, gdy sam próbowałem coś zmieniać.

Joanna

Pani Ilono, minęło już sporo czasu od naszych zakupów, a ja wciąż nie wykorzystałam wszystkich możliwości, jakie dają wybrane przez Panią zestawy. Wszystko do siebie pasuje, więc tych opcji jest sporo. Rano nie mam problemów z ubieraniem, mąż patrzy na mnie z zachwytem, a dzieci mówią „mamo, ładnie wyglądasz”. Dziękuję jeszcze raz za wspólne, miłe i udane zakupy 🙂

Justyna, menedżer ds. jakości

Przed spotkaniem ze stylistką w mojej szafie panował stylistyczny nieład i wiało nudą.

Zdecydowałam się na pomoc, ponieważ potrzebowałam odświeżenia mojego wizerunku niedużym kosztem.

Podczas naszego spotkania otrzymałam fachowe wsparcie w zakresie selekcji ubrań oraz doboru kolorów i fasonów, a zawartość mojej szafy zyskała nowy wymiar. Na moich oczach z prostych składników powstawały ciekawe i inspirujące zestawy. Ułożone zestawy są bardzo pomocne na co dzień, oszczędzają czas, dodają pewności siebie, a moje ubrania dzięki nim zyskały drugie życie.

Detox Szafy to rzetelny przegląd zawartości garderoby, wskazanie najlepszych możliwości wykorzystania posiadanych ubrań i praktyczne porady, jak dobrze wyglądać. To naprawdę miło spędzony czas, który warto poświęcić sobie i swoim ubraniom. To również skuteczne lekarstwo na codzienny dylemat mój i wielu kobiet, które nie wiedzą w co się ubrać. Swoimi pomysłami tworzy Pani na żywo sztukę ubierania. To było bardzo inspirujące spotkanie i praktyczna lekcja stylu.

Grzegorz

Już w pierwszej przymierzalni zobaczyłem, że w nowych ubraniach o nowoczesnych fasonach i w fajnych kolorach wyglądam o wiele, wiele szczuplej niż w starych, a do tego znacznie młodziej! Od razu poczułem się w nich dobrze. Wiem już co założyć na dzień, co na wieczór, co do pracy.

Nie spodziewałem się takich szybkich, łatwych, prostych zakupów – zakupy z Tobą to jak pstryknięcie, zawsze były męką, a z Tobą poszły szybko i sprawnie.

Marek, pracownik naukowy

Moja dziewczyna od razu zauważyła „podejrzaną” zmianę w moim wyglądzie i powiedziała, że wszystko jej się podoba, jak też i mój styl. Poczekam więc, jakie będą jej dalsze komentarze. Twój udział na razie utrzymam w tajemnicy, choć wątpię by potrzebowała więcej niż 3 dni na odgadnięcie. Ja w każdym razie jestem bardzo zadowolony!

Marta, kosmetolog

Dowiedziałam się wielu przydatnych rzeczy dotyczących mojej sylwetki, kolorów i fasonów, które do mnie najbardziej pasują. Zakupy były najlepszymi w moim życiu! Szybkie, sprawne i wydajne, a do tego kupione zostało to, czego potrzebowałam, a teraz używam na co dzień i od święta. Nowe ubrania zaśmiecają szafy, dobrze układają się na ciele, bardzo pasują kolorystycznie do mojej urody. Po pierwszych tygodniach w nowych ubraniach poczułam się jak nowo narodzona, co zostało zauważone przez moją rodzinę oraz znajomych.

Perfekcyjna Pani Domu Monika

Przed spotkaniem ze stylistką w moja szafa, nie odzwierciedlała mojego temperamentu i charakteru. Zdecydowałam się na pomoc, ponieważ w mojej szafie było mnóstwo podobnych rzeczy.

Ułożone zestawy są zupełnie inne niż dotychczasowe i pozwalają mi na szybkie wyszykowanie się,cała rodzina jest szczęśliwsza! 🙂 Od dziś nie boję się kolorów. Wcześniej myślałam że tylko czerń jest elegancka.

Piotr

Zdecydowałem się na pomoc stylistki, ponieważ nie lubię chodzić na zakupy. Jestem dość wybredny i wymagający, trudno znaleźć coś, co mi się podoba. Nie mam też wyczucia, jeżeli chodzi o ubrania i pomyślałem, że to może być ciekawe porozmawiać o tym z kimś bardziej doświadczonym. Potrzebne mi były ubrania swobodne, ale nie sportowe.

Na zakupach z Tobą byłem ciągle zaskoczony tym, jak ci zależy. Po paru godzinach nie pozwalałaś mi kupić pierwszej lepszej rzeczy, pamiętałaś co mi się podobało, a co nie i czego jeszcze nie kupiliśmy. To dla mnie rewelacyjna usługa! W nowych ubraniach czuję się dobrze i pewnie. Cieszą mnie reakcje otoczenia - pierwsze są bardzo pozytywne. Znajomi pytają mnie, gdzie kupiłem buty, czy kurtkę i prawie wszyscy zauważają zmianę. To bardzo przyjemne uczucie.

Ewa

Olbrzymie DZIĘKUJĘ za pomoc. Moja sukienka była bardzo chwalona - jako „niebanalna", „nietypowa, ale świetna na tę okazję", „idealnie pasująca do mojej osobowości".

Agnieszka, logopeda

Przed spotkaniem ze stylistką w mojej szafie było wszystko i nic. Byłam sfrustrowana – otwierałam szafę i nie miałam się w co ubrać.

Podczas naszego spotkania świetnie się bawiłam, dowiedziałam się, jak wybierać ubrania – ich kolor i fason, a także, że drogie nie zawsze znaczy ładne.

Zakupy były udane, a nawet bardzo udane. Nowe ubrania są na czasie, wygodne i jednocześnie eleganckie. Pasują do mnie. Ułożone zestawy bardzo mi się podobają – wyrażają mnie i mój styl życia. Po pierwszych dniach w nowych ubraniach znajomi z pracy zadawali pytanie: „co się stało, że tak fajnie wyglądasz?”.

Opinie na temat prowadzonych przeze mnie warsztatów i szkoleń