Zakupy ze stylistką – najczęściej zadawane pytania FAQ

Są pytania, które wielu osobom przychodzą na myśl przed spotkaniem i zakupami ze stylistką. Ciekawe, czy znajdziesz tu odpowiedź na swoje…

Takie pytania klientki i klienci zadają mi najczęściej:

 

Ile pieniędzy trzeba przygotować na zakupy ze stylistką?

Najpierw kilka bardziej ogólnych informacji.

W sezonie jesień-zima wydajemy na zakupach więcej niż w sezonie wiosna-lato. Bardziej elegancka planowana garderoba również wiąże się z większymi wydatkami. Męskie zakupy wymagają wyższego budżetu w porównaniu z zakupami dla kobiet.

Na zakupy ze stylistką można wyjść, mając już około 1,4 – 2 tys. zł. Zmiana będzie wtedy widoczna i efekt będzie zadowalający, natomiast garderoba nie będzie jeszcze pełna i dostosowana do wszystkich okazji. Przeznaczając na zakupy kwotę 2,5 – 3,5 tys. zł, będziemy w stanie zrobić zakupy ubrań, butów i dodatków marek popularnych, tworzące komfortową garderobę na dany sezon – zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn.

Oczywiście bardzo łatwo można przesunąć górną granicę, kupując więcej ubrań, na więcej okazji czy decydując się na marki z wyższej półki. O twój budżet zapytam się zanim rozpoczniemy zakupy.

 

Dokąd wybierzemy się na zakupy?

Zakupy zawsze realizuję w centrach handlowych – najczęściej w Magnolii lub w Pasażu Grunwaldzkim, choć nie tylko. Czasem pojedynczych, konkretnych rzeczy poszukuję również w sklepach internetowych.

 

Ile czasu trzeba poświęcić na spotkanie ze stylistką?

Na zakupy ze stylistką proszę o zarezerwowanie całego dnia od godz. 10:30. Zakupy najczęściej trwają około 5 godzin. Zdarzają się krótsze – około 3-godzinne, jak również dłuższe. Na przegląd szafy i ułożenie zestawów potrzebuję po około 1,5-2,5 godz. – jedno i drugie spotkanie można zaplanować w godzinach popołudniowych. Na ubieranie na okazję lub na Lekcję Stylu będziemy potrzebować około 2 godzin.

 

Czy możemy się spotkać w sobotę lub w niedzielę?

Pracuję od wtorku do soboty, więc każdy może sobie dobrać odpowiedni termin. Kiedy nie ma innej możliwości, możemy się również spotkać w niedzielę (oczywiście handlową).

W dniach od wtorku do piątku na spotkanie można umówić się dość szybko, natomiast sobota jest najpopularniejszym dniem na zakupy wśród moich klientek i klientów, więc myśląc o konkretnej sobocie warto umówić się 10 – 14 dni wcześniej, zwłaszcza w okresie wiosennym.

 

Ile zestawów powstanie dla mnie po zakupach?

Zestawów jest minimum 25. Bardzo często jednak po zakupach ubrań na różne okazje zdarza się, że zestawów jest 50 i więcej.

 

Chciał/a/bym dać komuś usługę w prezencie. Jak możemy to zorganizować?

Można dokonać online zakupu usług najczęściej wybieranych na prezenty. Wolisz się najpierw skontaktować? Najlepiej wysłać do mnie maila na adres ubieramwroclaw@gmail.com lub zadzwonić (603 89 49 09). Najczęściej wszystkie szczegóły ustalam w ten sposób, ale jeżeli pomysłodawca prezentu woli się spotkać ze mną osobiście, również jest to możliwe.

 

Po ustaleniu zakresu usługi, która ma być prezentem, prześlę zaproszenie na spotkanie ze stylistką do wydruku, rachunek za usługę i dane do przelewu (usługi prezentowe są płatne z góry). Wtedy pozostaje tylko wydrukować zaproszenie, wykonać przelew i wręczyć prezent. Możemy również umówić się, że w dzień urodzin, Walentynek itd. zadzwonię do osoby, do której ma trafić prezent i zaproszę ją na spotkanie. Z zakupów ze stylistką jako prezentu można skorzystać w ciągu 6 miesięcy od jego otrzymania.

 

Interesuje mnie usługa bez zakupów. Czy to możliwe?

Jest to możliwe. Usługę bez zakupów kieruję do kobiet, które nie mogą pozwolić sobie na duże zakupy, a chcą stopniowo wprowadzać zmiany. Inną grupą są kobiety, które bardzo często robią zakupy ubrań, butów i dodatków, co sprawia, że w swojej garderobie mają ich całe mnóstwo, natomiast nie wiedzą, jak je łączyć. Usługi bez zakupów to w mojej ofercie: Przegląd Szafy, Garderoba Inspiracji, Lekcja Stylu, Analiza Kolorystyczna, Analiza Sylwetki.

 

Mieszkam poza Wrocławiem. Czy i jak mogę skorzystać z usług?

Tak, zakupy ze stylistką są możliwe w miastach: Wrocław, Poznań i Warszawa – w tych miastach możemy się umówić.

Jeżeli chodzi o okolice Wrocławia, możemy zacząć od spotkania i zakupów we Wrocławiu. Przegląd szafy przeprowadzam wtedy po zakupach, przy okazji ułożenia zestawów. W ten sposób klient/ka/ tylko jednokrotnie opłaca mój dojazd i powrót. W Warszawie i Poznaniu pracuję przy pokryciu całkowitego kosztu każdorazowego mojego dojazdu i powrotu oraz ewentualnego pobytu, jeżeli realizacja przekracza 1 dzień.

Interesuje Cię spotkanie w innym mieście? Zapraszam do kontaktu – sprawdź, czy to możliwe. Wspominam o Poznaniu i Warszawie, ale ubrałam też pewną parę w Koszalinie i zrealizowałam zakupy w Lesznie, jak również w Londynie.

 

Inne pytanie?

Wśród pytań nie znalazło się Twoje? Napisz do mnie (ubieramwroclaw@gmail.com) lub zadzwoń (603 89 49 09) – bardzo chętnie odpowiem.

Pozostaw komentarz